Komunikat w sprawie planowanego zawieszenia działania aplikacji Tankuj24

Tankuj24 – TO TRZY PROSTE KROKI DO KUPOWANIA TAŃSZEGO PALIWA

Krok 1. Wybieramy z mapy stację, która oferuje najniższą cenę paliwa i która jest najbliższa naszej obecnej lokalizacji.

Krok 2. Rezerwujemy określoną ilość paliwa (maksymalnie 100 litrów), po konkretnej z góry ustalonej cenie i na dodatek niższej niż na stacji. Do takiej rezerwacji aplikacja wygeneruje specjalny kod QR.

Krok 3. Od momentu rezerwacji mamy 24 godziny na to aby pojechać na wybraną stację, zatankować paliwo i finalnie rozliczyć się z kasjerem na stacji udostępniając mu do zeskanowania kod zamówienia wygenerowany wcześniej w aplikacji.

Szczegółowa instrukcja jak kupować paliwo taniej przez aplikację Tankuj24!

JAK WYGLĄDA PŁATNOŚĆ ZA PALIWO

Kwestię płatności za paliwo  Tankuj24 rozwiązuje na podobnej zasadzie jak inne aplikacje za pomocą których na przykład rezerwujemy pobyt w hotelu czy kurs taksówką. Podczas pierwszego uruchomienia należy się zarejestrować oraz podać numer karty płatniczej z której na co dzień korzystamy w zakupach internetowych.

Dzięki temu podczas składania rezerwacji na paliwo na wskazanej wcześniej karcie płatniczej zablokowana zostanie wstępnie kwota obejmująca wartość rezerwacji. Finalne pobranie płatności następuje dopiero na stacji po weryfikacji przez kasjera ilości faktycznie zatankowanego paliwa.

Tankuj24 – to kupowanie tańszego paliwa w 3 prostych krokach

 

Poradnik oszczędnego kierowcy

Zobacz nasz poradnik przedstawiający różne sposoby oszczędzania na paliwie. Prezentujemy w nim kilka trików dzięki którym można zmniejszyć spalanie paliwa oraz takie dzięki którym kupisz paliwo taniej.

Co wpływa na cenę paliwa na stacji i jak oszczędzać na paliwie

Różne sposoby oszczędzania na paliwie ?

Jak oszczędzać paliwo zimą ?

EcoDriving – oszczędzaj na paliwie podczas jazdy! 

 

Dodaj komentarz

Top