Tankuj taniej przez aplikację!

JAK DZIAŁA TANKUJ24?

 

Tankuj24 to rozwiązanie które umożliwia Polskim kierowcom kupowanie paliwa taniej niż na tradycyjnych stacjach paliw.

Zaraz po zalogowaniu do Tankuj24 użytkownik widzi mapę Polski z zaznaczonymi stacjami na których można kupić paliwo. Dla każdej stacji jest wyświetlona aktualna cena paliwa jaką dana stacja oferuje kierowcom oraz cena specjalna dla użytkownika Tankuj24, która jest niższa.

Zakup tańszego paliwa jest możliwy przez aplikację mobilną lub poprzez serwis www.

Zakup przez aplikację Zakup przez www

ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY ROZWIĄZANIE TANKUJ24

 

Tankuj24 – to kupowanie tańszego paliwa w 3 prostych krokach

 

TRZY PROSTE KROKI DO KUPOWANIA TAŃSZEGO PALIWA

Krok 1. Wybieramy z mapy stację, która oferuje najniższą cenę paliwa i która jest najbliższa naszej obecnej lokalizacji.

Krok 2. Rezerwujemy określoną ilość paliwa (maksymalnie 100 litrów), po konkretnej z góry ustalonej cenie i na dodatek niższej niż na stacji. Do takiej rezerwacji aplikacja wygeneruje specjalny kod QR.

Krok 3. Od momentu rezerwacji mamy 24 godziny na to aby pojechać na wybraną stację, zatankować paliwo i finalnie rozliczyć się z kasjerem na stacji udostępniając mu do zeskanowania kod zamówienia wygenerowany wcześniej w aplikacji.

Szczegółowa instrukcja jak kupować paliwo taniej przez aplikację Tankuj24!

JAK WYGLĄDA PŁATNOŚĆ ZA PALIWO

Kwestię płatności za paliwo  Tankuj24 rozwiązuje na podobnej zasadzie jak inne aplikacje za pomocą których na przykład rezerwujemy pobyt w hotelu czy kurs taksówką. Podczas pierwszego uruchomienia należy się zarejestrować oraz podać numer karty płatniczej z której na co dzień korzystamy w zakupach internetowych.

Dzięki temu podczas składania rezerwacji na paliwo na wskazanej wcześniej karcie płatniczej zablokowana zostanie wstępnie kwota obejmująca wartość rezerwacji. Finalne pobranie płatności następuje dopiero na stacji po weryfikacji przez kasjera ilości faktycznie zatankowanego paliwa.

Korzyści dla użytkownika

i-2-1

i-2-3

Aplikacja Tankuj24 jest skierowana do kierowców indywidualnych oraz małych firm, którym zależy na oszczędnościach i wygodzie. Tankuj24 umożliwia porównywanie ceny na stacjach paliw oraz zakup paliwa po konkurencyjnych cenach. Aplikacja oferuje wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora firmę PayU oraz jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu. Dodatkowo aplikacja zapewnia dostęp do historii wszystkich zamówień, dzięki czemu użytkownik będzie miał lepszą kontrolę nad własnymi wydatkami.

Poradnik oszczędnego kierowcy

Zobacz nasz poradnik przedstawiający różne sposoby oszczędzania na paliwie. Prezentujemy w nim kilka trików dzięki którym można zmniejszyć spalanie paliwa oraz takie dzięki którym kupisz paliwo taniej.

Co wpływa na cenę paliwa na stacji i jak oszczędzać na paliwie

Różne sposoby oszczędzania na paliwie ?

Jak oszczędzać paliwo zimą ?

EcoDriving – oszczędzaj na paliwie podczas jazdy! 

 

Dodaj komentarz

Top