Komunikat w sprawie planowanego zawieszenia działania aplikacji Tankuj24

SPRZEDAWAJ WIĘCEJ PALIWA

Uruchamiając Tankuj24 myśleliśmy nie tylko o polskich kierowcach, ale także o polskich stacjach paliw. Tankuj24 to nowoczesne rozwiązanie, które oferuje stacjom partnerskim możliwość sprzedawania paliwa za pomocą nowego mobilnego kanału sprzedaży.

Przyłączenie się do Tankuj24 zapewni stacji dopływ nowych klientów, którzy nie tylko zwiększą wolumen sprzedawanego na stacji paliwa, ale którzy również będą mieli szansę zakupić pozostałe produkt i usług oferowane na stacji.

Sprzedawanie paliwa przez aplikację mobilną wiąże się także z innymi dodatkowymi korzyściami dla stacji. Przede wszystkim stacja nie ponosi kosztów prowizji za płatności kartami od paliwa sprzedanego przez aplikację. Te koszty bierze na siebie Tankuj24. Dodatkowo Tankuj24 zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne i marketingowe.

Korzyści dla stacji paliw

i-3-1

i-3-2

i-3-3

i-3-4

Aplikacja Tankuj24 zapewni stacjom partnerskim dostęp do całej infrastruktury informatycznej, którą trzeba było zbudować, żeby taki mobilny kanał sprzedaży uruchomić. Dzięki Tankuj24 stacja dotrze do nowych klientów detalicznych w nowoczesny sposób nie ponosząc nakładów inwestycyjnych. Dodatkowo Tankuj24 zapewni swoim partnerom wsparcie techniczne oraz marketingowe.

 

TANKUJ24 – NOWOCZESNY PROGRAM RABATOWY

Zapewne znacie Państwo zasady działania kart flotowych. Firmy posiadające samochody służbowe zapisują się do programu flotowego, aby uzyskać rabat na paliwo (zazwyczaj kilka groszy na litrze) oraz żeby otrzymywać jedną zbiorczą fakturę na miesiąc. Aplikacja Tankuj24 to taki nowoczesny program rabatowy,  w którym każdy kierowca otrzymuje rabat na paliwo, niezależnie czy posiada samochód służbowy czy prywatny oraz w którym na koniec miesiąca może również dostać jedną zbiorczą fakturę. Różnica polega także na tym że w Tankuj24  zamiast tradycyjnej rabatowej karty plastikowej występuje aplikacja mobilna na telefonie lub tablecie.   Naszym zdaniem  warto przystąpić do Tankuj24 gdyż zasięg aplikacji jest znacznie większy niż tradycyjnych programów flotowych i rabatowych.

DOŁĄCZ DO TANKUJ24 – SPRZEDAWAJ PALIWO MOBILNIE

Dodaj komentarz

Top