FAQ - Frequently Asked Questions
Lista Najczęściej Zadawanych Pytań

W tym miejscu prezentujemy listę najczęściej zadawanych pytań przez użytkowników aplikacji Tankj24.

 

Jak dodać kartę płatniczą do aplikacji ?

Pod linkiem obok zamieszczamy instrukcję która prezentuję jak to zrobić: Instrukcja

 

Czy w Tankuj24 są pobierane jakieś opłaty za zatankowanie na stacji większej lub mniejszej ilości paliwa niż w zamówieniu w aplikacji ?

Nie, aplikacja nie pobiera żadnych opłat za mniejsze lub większe tankowanie, użytkownik zawsze zapłaci tylko za równowartość paliwa zatankowanego na stacji.

 

Co się stanie jak nie odbiorę zamówionego paliwa?

Użytkownicy  nie ponoszą żadnych konsekwencji za nieodebranie zamówienie. Po prostu zostaje ono automatycznie anulowane.

 

Jak długo mam gwarantowaną cenę z zamówienia?

Aplikacja Tankuj24  gwarantuje utrzymacie ceny z zamówienia przez 24 godziny od jego złożenia.

 

Jak długo jest ważne moje zamówienie?

Od momentu złożenia zamówienia użytkownik ma 24 godziny na to, aby pojechać na wybrana stację i dokonać tankowania.

 

Czy Tankuj24 pobiera jakieś dodatkowe opłaty za zamówione paliwo?

Nie tankuj24 nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

 

Kiedy   pobierane są z mojej karty pieniądze za tankowanie przez aplikację ?

W trakcie tworzenia Zamówienia paliwa w aplikacji, na podanej karcie płatniczej zablokowana zostaje wstępnie kwota obejmująca wartość Zamówienia. Finalne pobranie płatności z karty następuje dopiero na stacji po weryfikacji przez kasjera ilości faktycznie zatankowanego paliwa.

 

 Czy mogę użyć do płatności karty debetowej?

Do  płacenia za paliwo w aplikacji Tankuj24 możemy użyć dowolnej karty płatniczej za pomocą której możemy robić zakupu w Internecie. Może to być zarówno karta kredytowa jak również zwykła karta debetowa (bankomatowa).

 

Czy płatność w Tankuj24 jest bezpieczna?

W aplikacji Tankuj24 system płatności obsługuje firma PayU, ta sama która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji w wielu serwisach w internecie https://www.payu.pl/merchants

 

Czy mogę tankować auta firmowe?

Tak, oczywiście, w Tankuj24  można tankować auta firmowe. Wystarczy podczas rejestracji konta w aplikacji wybrać profil „Przedsiębiorca” i podać dane firmy na które co miesiąc będzie wystawiana faktura VAT.

 

Kiedy dostanę fakturę za tankowanie na firmę ?

Na koniec każdego miesiąca wystawiana jest faktura VAT, za wszystkie tankowania zrealizowane w danym miesiącu i jest automatycznie wysyłana na podany podczas rejestracji e-mail. Jeżeli użytkownik nie chce czekać na fakturę do końca miesiąca, może zażądać jej wygenerowania wcześniej klikając w przycisk ”Wygeneruj fakturę na żądanie” który znajdziemy w menu Ustawienia/ Finanse.

 

Czy mogę wpisać na fakturę numer rejestracyjnego samochodu który był tankowany ?

Tak można to zrobić w menu Ustawiania/ Profil użytkownika, wpisując numer rejestracyjny samochodu w pole o nazwie ”Informacje dodatkowe na fakturze”.

 

Nie uda mi się odebrać zamówienia – kiedy na mojej karcie zostaną zwolnione środki ?

Od momentu w którym zamówienie zostanie anulowane, środki zostaną zwolnione w przeciągu 1 godziny, niezależnie czy w dzień roboczy czy w święta.

Top