Sposoby na tanie tankowanie

Wszyscy szukają rozwiązań, dzięki którym mogą płacić mniej za paliwo. Przez pewien czas jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów na obniżenie opłat było zakładanie instalacji gazowej (koszt to ok. 3 tys. zł). Wciąż jest wielu zwolenników „gazu”, ale co zrobić gdy nie chcesz przerabiać samochodu? Pierwszym sposób może brzmieć dość prozaicznie, ale czy wiesz, że opony mogą znacząco wpłynąć na spalanie. Dlatego podczas wymiany postaw na te klasy Premium – samochód może spalać nawet o 7% mniej. Pamiętaj również, aby podczas ich używania kontrolować poziom ciśnienia (zbyt niskie może podnieść spalanie nawet o 4%). Warto również wprowadzić tzw. „ekonomiczną jazdę” – to wielkie określenie, ale wystarczy, że przejdziesz na płynną wersję bez nagłego hamowania i „gazowania”, a oprócz podniesienia komfortu jazdy zaoszczędzisz pieniądze. Ale to nie wszystko!

Aplikacja Tankuj24 – przełom w oszczędzaniu na paliwie
Jeśli jednak chcesz tankować tanio i wygodnie z pomocą przyjdzie Ci aplikacja Tankuj24. To doskonałe i innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zaoszczędzić na paliwie nawet 60 gr na litrze! Czyli tankując „pełny bak” o pojemności 50 litrów możesz zaoszczędzić nawet 30 zł. Ale pewnie zastanawiasz się jak to właściwie działa? Pobierasz aplikację Tankuj24 dla Androida z Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.unimot.tankuj24)

lub dla iOS z App Store (https://itunes.apple.com/us/app/tankuj24/id1182885667).

Następnie rejestrujesz się i zakładasz konto. Gdy jesteś zalogowany, wchodzisz w aplikacji na mapę Polski – tam znajdziesz stacje benzynowe, które współpracują z Tankuj24. Następnie wybierasz stację z najniższymi cenami (rabaty dotyczą benzyny, oleju napędowego, oraz gazu LPG) w Twojej okolicy. Ceny w porównaniu ze stacjami nieobjętymi współpracą mogą być niższe od kilku do kilkudziesięciu groszy na każdym litrze! Dodatkowym plusem jest fakt, że spora część współpracujących punktów znajduje się zarówno w samych miastach jak również przy ważnych zjazdach z autostrad – a baza wciąż się powiększa. Kolejnym krokiem, który powinieneś wykonać jest rezerwacja odpowiedniej ilości paliwa (maksymalnie 100 litrów) po określonej cenie. Po dokonaniu rezerwacji aplikacja generuje specjalny kod QR który wykorzystasz na ostatnim etapie czyli podczas odebrania zamówionego paliwa na stacji. No i pojawia się jeszcze jeden ważny aspekt – Jak przebiega płatność? Podczas rejestracji podajesz numer karty płatniczej, następnie dokonując rezerwacji a na twojej karcie zostaje wstępnie „zablokowana” odpowiednia kwota. Finalne pobranie  zapłaty za paliwo następuje po weryfikacji faktycznie zatankowanego paliwa przez kasjera na stacji, któremu okazujesz kod QR otrzymany podczas rezerwacji. Dzięki korzystaniu z aplikacji Tankuj24 możesz w szybki sposób zaoszczędzić pieniądze na paliwie. A więc w drogę!

Podsumowanie, czyli 3 kroki do tańszego paliwa:
1) Wybierasz na mapie w aplikacji najlepszą i najtańszą stację w okolicy
2) Rezerwujesz odpowiednią ilość paliwa i generujesz specjalny kod QR
3) Przyjeżdżasz na stację (masz na to 24 godziny) – tankujesz, rozliczasz się z kasjerem i oszczędzasz!

Pobierz aplikację już dziś i oszczędzaj na paliwie! Taniej i wygodnie.

Top